Menu

Zegarek do sukienki

Wybór odpowiedniego zegarka wydaje się być bardzo prostą sprawą. Tymczasem nasze oczekiwania co do tych małych przedmiotów są ogromne. W zależności od potrzeb chcemy, aby nasze zegarki były eleganckie, modne czy sportowe. Zależy nam nie tylko na pokazywaniu dokładnej godziny, ale także na sprawdzaniu aktualnej daty, na mierzeniu pulsu, czy na mierzeniu odbytego dystansu. Zegarki możemy podzielić z uwagi na rodzaj zastosowania, ale także ze względu na okoliczności ich noszenia oraz ze względu na materiał wykonania. Jak widać sprawa jest bardzo złożona, i taki na przykład wybór zegarka do sukienki wcale nie jest oczywisty.

zegarek damski esprit ES107912003_4m

Zegarek damski Esprit ES107912003 (fot.: Zegarek.net/damskie)

Przyjrzyjmy się zatem poszczególnym zegarkom i sprawdźmy, które z nich będą pasowały do sukni ślubnej i do sukienki wieczorowej. Jeżeli chodzi o tak wyjątkową okazję jaką jest ślub, to każda Panna Młoda chce w tym dniu wyglądać modnie i elegancko. Wybór sukni ślubnej to trudna decyzja, ale dobranie pasujących dodatków także jest bardzo odpowiedzialnym zadaniem. Mnóstwo pań zastanawia się czy zegarek jest tym właściwym gadżetem. Można śmiało powiedzieć, że tak. Jeśli założymy jakiś ozdobny model pasujący do biżuterii, to na pewno uzyskamy oczekiwany efekt. Zegarek do sukni ślubnej może mieć złotą bransoletę. To w połączeniu ze skromną lecz elegancką i prostokątną tarczą będzie znakomitą ozdobą. Wśród wielu produktów można wybrać te, które posiadają także wysadzaną kryształkami Swarovskiego kopertę. Luźno zapięty na nadgarstku złoty zegarek może być uzupełnieniem brylantowych kolczyków. Kolejnym wariantem do sukni ślubnej będzie srebrny zegarek. Panie, które noszą biżuterię dzielą się na te, które wybierają złoto, i na te które noszą srebro. Tak samo jest z zegarkami. Te srebrne szczególnie ładnie prezentują się w przypadku ciemnej karnacji.

 

 

Podczas, gdy zegarek do stroju ślubnego powinien mieć bransoletę, to jeżeli chodzi o dobór zegarka do eleganckiej sukienki, to równie dobrą opcją będą damskie zegarki na skórzanych paskach. W tej kwestii wybór jest bardzo duży. Fajną opcją jest dopasowanie koloru skórzanego paska do reszty stylizacji. Paski są bowiem czarne lub brązowe, ale są także czerwone, granatowe, fioletowe lub zielone. Moda na duże damskie zegarki obowiązuje już od kilku sezonów. Niemniej jednak do sukienki bardziej sprawdzą się skromne i ponadczasowe wersje. Jeśli zwracamy uwagę na parametry techniczne tego gadżetu, to eleganckie zegarki na paskach najczęściej są kwarcowe i mają przydatne datowniki. Ale ciekawych opcji może być znaczenie więcej…

 

Zegarek do sukienki - Opinie i komentarze
  1. Styly.pl 3 sierpnia 2015 / Odpowiedz
    • Ewelina7 15 marca 2017 / Odpowiedz

Dodaj opinię, komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *