IconiaModa.com » Moda » Jak dobrać płaszcz do figury?

Jak dobrać płaszcz do figury?

Żadna z nas nie jest idealna. Mimo tego każda z nas chce wyglądać idealnie. Dzięki dobrze dobranemu strojowi da się zatuszować, prawie każdy mankament figury. Lato już się skończyło, teraz najwięcej czasu będziemy spędzać w naszych płaszczach. Dlatego bardzo ważne jest by je odpowiednio dobrać! Ja przedstawię wam propozycje, które znalazłam w H&M.

Oto nasze najczęstsze problemy.

Za wysoka

Masz szczęście! Będziesz idealnie wyglądać w długim płaszczu, który w tym sezonie jest szalenie modny. Wyszczupli twoją sylwetkę i sprawi, że będziesz niezwykle elegancka. Ten typ płaszcza nie jest dla niskich dziewczyn. Nie dość że się w nim utopicie, to do tego będziecie wyglądać komicznie.

długi plaszcz

Szerokie ramiona

Pudełkowy płaszczyk jest dla ciebie stworzony. Najlepszy będzie szeroki od ramion w dół i nie za długi. Dzięki jego prostemu krojowi, twoje ramiona będą wydawać się proporcjonalne do sylwetki. Łącz go z wąskim dołem, np. legginsami.

płaszcz na szerokie ramiona

Chłopięca sylwetka

wspaniale sprawdzi się na tobie kurteczka puchowa z paskiem w talii. Jako jedna z niewielu będziesz wyglądała w niej szczupło. Do tego nada twej figurze pełniejszych kształtów.

kurtka fioletowa

Mały biust

Moda na futra jest stworzona dla ciebie! Pod gęstym futerkiem da się ukryć wszystko, a sama struktura futra nada twojemu biustowi objętości!

płaszcz na maly biust

Szerokie biodra

Najlepsza dla ciebie będzie krótki płaszczyk wiązany w pasie. Noś go do wąskiej spódnicy lub rurek. Zrównoważysz wtedy całe ciało i uzyskasz idealny kształt klepsydry.

krótki płaszczyk

Brak talii

Aby pozbyć się tego problemu wystarczy płaszcz z delikatnym wcięciem i dużymi guzikami.

płaszcz z guzikami

Obfite kształty

Parka to typ dla ciebie. Zakryje wszystkie mankamenty twojej figury. Ponadto będziesz wyglądać szczuplej. Nie polecam tego modelu szczupłym dziewczyną, ponieważ jedziecie wyglądać w niej jak w worku.

płaszcz parka

Jak dobrać płaszcz do figury? - Opinie

  1. To jest bardzo dobre pytanie. Jak dobrać płaszcz do figury? Moim zdaniem przede wszystkim trzeba się oglądać w lustrze i próbować! Jasne, że są różne rady – świetnie opisane tutaj! Ale tak naprawdę praktyka i co jak siebie zobaczymy w takim płaszczu, będzie najważniejsza. Ja już się przyzwyczaiłam do tego, że w długich płaszczach wyglądam po prostu źle, dlatego kupuję krótkie, które mają wcięcie w talii.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz